iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275
Bu yeni dönemde hızlı ve başarılı iletişim ve bilgi ağırlıklı değer üretme kavramı, yazılım ve internet teknolojileri belirleyicidir. NTmedya olarak işletmenizin internet dünyasındaki tüm reklam – tanıtım – pazarlama – satış ihtiyaçlarını karşılamayı ve bu konuda hizmetler üretmeyi hedefledik. Ürün ya da hizmetinizin online mecralardaki tanıtım ve satış çalışmalarının yürütülmesi, reklamlarınızın kurgulanması ve tasarım grafik işlerinin yapılmasına talibiz.

İnternet ortamındaki reklam mecralarının analizi ve sizin reklamınız için en uygun mecra ve koşullarının belirlenmelidir. Reklam Kampanyasının oluşturulması, uygun mecralarda yayına alınması ve yönetiminin yapılması, Kampanya analizleri ve raporlamasının yapılması, performans analizleri, web tıklama/ziyaretçi istatistikleri analizi ve raporlaması gibi hizmetler sunulmaktadır.

Web’de ortaya çıkarmak istediğiniz projelere başta projelendirme ve planlama olmak üzere, reklam-tanıtım ve tutundurma çalışmalarının yapılması, içerik ve operasyon yönetimi, performans takibi ve analizini yapmaktayız.

hizmetler

Online reklam veya dijital reklamcılık operasyonlarınız için ihtiyacınız olan flash animasyonlu banner, tanıtım e-bültenleri, e-mail şablonları, grafik ve interaktif çalışmalar, fotoğraf veya video çekimi, tanıtım filmi hazırlama çalışmaları sunulmaktadır. Google Adwords Reklamlarından Facebook ve diğer Sosyal Medya sitelerindeki çalışmalar, Haber Portalları veya yerel sitelerin reklam alanlarının kullanımı, Youtube videoları, Banner hazırlama gibi çalışmalar tarafımızdan sağlanmaktadır.

Tabii ki, İnternette var olabilmek için başarılı ve müşterilerinize hitap eden bir web sitesi şarttır. Sitenizin İşletmenizi temsil eden ürün ya da hizmetlerinizi doğru şekilde sergileyen bir yapıda olması şarttır. Ayreten sitenizi reklamlarınız için referans olarak da kullanıyorsanız, sitenizin reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilecek teknik özelliklere ve yapıda olması gereklidir.  Yılların birikimiyle ajansımız size uygun teknik donanıma ve görselliğe sahip web siteleri hazırlayacaktır. Yazılımlarımızda sektöre tercih edilen PHP & MYSQL, CSS3, HTML5 teknolojilerini kullanmaktayız.

Online satışların hacmi, geleneksel satış hacimlerine yaklaşmaya başlamıştır. Artık tüm üretici, toptancı işletmeler ürünlerini bir satış yada ürün sergi sitesi üzerinden müşterilerinin beğenisine sunmaktadırlar. Siz de e-ticaretinizi kuraraktan ürünlerinizi online ortam üzerinden müşteri bulabilirsiniz. E-Ticaret sitenizin kurulumundan teknik desteğe ve reklam pazarlama çalışmasının yönetimine sizin ihtiyacınız olan konularda çözümler sunabiliriz. Kullandığımız e-ticaret sistemi dünyaca kabul edilen PHP & MYSQL Teknolojilerini kullanan Prestashop altyapısıdır. Milyonlarca e-ticaret sitesi bu altyapıyı kullanmakta olup kendini ispatlamıştır.

e-ticaret siteleri kurulum, web tasarım, ürün yönetimi, listeleme hizmetler

Güzel bir site sahibi olmanız web sayfalarınızı arama motorlarında iyi bir konuma getirmezseniz anlamlı olmayacaktır. Arama motorlarında ön sıralarda çıkarak kategorinizdeki diğer sitelere göre daha fazla tıklama ve ziyaretçi elde edebilirsiniz. Öncelikli olarak siteniz arama motorlarına kaydedilmelidir. Kayıttan ve sitenizin arama motorları dizinine eklenmesinden sonra sitenizi arama sonuçları sayfalarında daha yukarı konumlara taşımak için optimizasyon yapılır. Bu amaçla, hem sitenizde hem de site dışı kaynaklarda düzenleme ve kodlama çalışmaları yapılması gereklidir. Yapılacak optimizasyonun niteliği sizin sitenizin özelliği, içeriği, hangi anahtar kelime veya kategorilerde önde çıkma isteğinize bağlıdır.

Kullanıcıların %80’i aktif olarak mobil araçlar üzerinden bağlanmaktadır. Mobil araçlardaki reklam tanıtım çalışmalarını hazırlamaktayız.

Sahibi olduğunuz portal veya kurumsal sayfalarınızın yönetimi önemli olmaktadır. Ancak sayfalarınız uzman kişilerin yönetimindeyse, sitenizden randıman alabilirsiniz. Sizlere sitenizin hem içerik yönetimi hem de görsel çalışmaları, tasarımı konusunda daimi destek vererek sitenizi başarıyla yürütülmesini sağlarız.   
Siteniz veya ürünleriniz ne kadar iyi olursa olsun. İnsanların ilgisini çekecek görsellerle desteklenmedikçe etkili olamayacaktır. Etkili görsel tasarımlarla kullanıcıların ilgisini kolaylıkla çekebilirsiniz. Burada size yardımcı olabileceğimize inancımız tamdır.
Animatif görsel veya videoların hazırlanması, reklam bannerı oluşturma gibi çalışmalar yürütebiliriz. 

Kısa sürede binlerce web kullanıcısı ve firmaya ulaşmanın herhalde en etkili yollardan biri toplu e-mail gönderme hizmetidir. Yalnız bu hizmetten verimli bir şekilde yararlanabilmek için gönderi hedeflemesi, başarılı bir tanıtım/reklam materyali, doğru sloganlar ve hızlı bir server desteği gereklidir. NTmedya, bu gereksinimleri yerine getirerek hedefine ulaşabilen e-mail tanıtım kampanyaları düzenleyebilmektedir.

Mail gönderi işlemi gerçek kişi ve kurumlara yapılmaktadır. E-mailler güvenilir kaynaklardan elenerek gelmesi dolayısıyla gerçek e-maillerdir.
Demografik özelliklere göre hedef odaklıdır. Mailleriniz, En uygun çözünürlük ve etkinlikte hazırlanır. Takipçi veya Müşterilerinize kısa ve hızlı şekilde ulaşmanın yollarından birisi de Toplu Mesaj gönderimidir. Bu hizmetler ile hedef kitleye ilişkin mesaj listelerine GSM mesajı gönderebilirsiniz. Mesaj Gönderimi sistemimiz , yeni çıkan yasaya uygun şekilde hazırlanmış “abonelikten çık – mesaj gönderme” seçeneklerine sahiptir.

Yapılacak çekim sonrası filme yada videolarınızın düzenlenerek intro, vtr gibi efektler eklenerek tamamlanması. Intro oluşturma, Reklam videoları yapımı gibi işler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  
Google’ın Reklamcılık çözümü olan Adwords ile Arama motorlarında ilgili anahtar kelimeler yazıldığında kendi sitenizin ve reklam metninizin çıkması istemez misiniz!
Herkesin kullandığı platform olan facebook, ‘Gönderiyi Öne Çıkar’ reklam seçeneğiyle sizlere paylaşımınızı, sayfa veya sitenizi düşük bütçelerle binlere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu seçeneği tavsiye ederiz.

ntmedya hizmetler

Sosyal Medya’daki Hesap ve Sayfalarınızın yönetimi, takibi ve gerekli içerik oluşturma çalışmaları yapılmaktadır. Uzman ekibimizle başta facebook olmak üzere sosyal medyadaki kurumsal itibarınız, iletişim çalışmalarınız başarıyla gelişecektir.
Başta İşletmeniz olmak üzere, Ürün yada ürün gruplarınızın profesyonel fotoğraflaması, gerektiğinde video kayıt alınması, ürün fotoğraflama işleri yapılmaktadır.