iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

Online Reklam Paketleri

100TL Değerinde Google Adwords Reklam Paketi
250TL Değerinde Google Adwords Reklam Paketi
500TL Değerinde Google Adwords Reklam Paketi

100TLBaslangic

 

100TL Değerinde Facebook Gönderiyi Öne Çıkar Reklam Paketi
200TL Değerinde Facebook Gönderiyi Öne Çıkar & Sayfa Tanıtımı Reklam Paketi
500TL Değerinde Facebook Reklam Paketi; Video Reklam, ve Diğer Reklam Modelleri dahil olmak üzere..

100tlbaslangic

Bu hizmet paketimiz dahilinde, 3 adete kadar ki Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimi – takibi yapılarak içerik oluşturma kapsamında 6 adete kadar firmanızı temsil eden özel görsel hazırlanarak paylaşılır. Hesaplarınızda gerekli düzenlemeler ve optimizasyon yapılır.
Bu hizmet paketimiz dahilinde, 5 adete kadar ki Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimi – takibi yapılarak içerik oluşturma kapsamında 15 adete kadar firmanızı temsil eden özel görsel hazırlanarak paylaşılır. Hesaplarınızda gerekli düzenlemeler ve optimizasyon yapılır. Sosyal medya reklamlarınız planlanarak -bütçeniz doğrultusunda – yayınlanarak raporlama hizmeti verilir.
Bu hizmet paketimiz dahilinde, 8 adete kadar ki Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimi – takibi yapılarak içerik oluşturma kapsamında 25 adete kadar firmanızı temsil eden özel görsel hazırlanarak paylaşılır. Hesaplarınızda gerekli düzenlemeler ve optimizasyon yapılır. Genel anlamda Sosyal Medyadaki kurumsal itibar ve marka bilinirliliği oluşturma çalışmanız yürütülür. Sosyal medya reklamlarınız planlanarak -bütçeniz doğrultusunda – yayınlanarak raporlama hizmeti verilir. Google Adwords reklam kampanyanız oluşturularak -bütçeniz dahilinde- yönetimi ve takibi yapılır.
Hesap Yönetimi hizmeti sunduğumuz indirimli paketlerimizden faydalanın

[/toggle]