iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

HAKKIMIZDA

NTmedya, Hızla gelişen Dijital Medya ve İnternet reklâmcılığı alanında uzmanlaşmış bir ajanstır. Web’de dinamik ve etkili uygulamaları gerçekleştiren yapımızla, dijital medya ve reklâmcılık alanındaki çözümleriyle enerjisini dinamikliği ve yaratıcılığından almaktadır. NTmedya, müşteri ve kullanıcı segmentine sağladığı esnek çözümler, net hedefler, çözüme odaklı projeler ve hedef kitleye yönelik uygulamalarla sektörde doğru bir konuma gelmektedir.
NTmedya Vizyonu
İnteraktif web uygulamalarının dinamik çerçevede kreatif bakış açısıyla doğru müşteri hedeflemesini gerçekleştirebilmek ana vizyonumuzdur.
Neden NTmedya?
-NTmedya, Reklamveren’in internet üzerindeki hedef kitlesine en doğru erişimi sağlayacak online pazarlama çözümleri sunmaktadır.
-NTmedya, Tüm web teknolojilerini kullanarak hedef kitleyi tespit edip müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler geliştirir ve bunları kullanıma alır.
-NTmedya, Reklamveren’e sunduğu çözümlerle internet yatırımlarının geri dönüşlerini en üst düzeylere çıkarmaya destek olur. İnternet kampanyasını tek bir noktadan değerlendirme, yürütme ve raporlama hizmetlerini sunarak, maliyet ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek açısından avantaj sağlar.
-NTmedya, Türkiye'nin en kaliteli tüketici kitlesini hedeflemektedir. İnternet kullanıcıları yüksek alım gücüne ve sosyo-kültürel yapıya sahip olması nedeniyle İnternet reklâmcılığı birim kişiye ulaşma konusunda en ekonomik reklam mecrasıdır. Reklamlarınız, bireylere tek tek ulaşabilmesinin yanında, reklam süreci olarak da istediğiniz zaman ve bölge de istediğiniz bütçe kısıtları dahilinde yayınlanabilir. Bu avantaj ve özelliklerin bilincinde olan NTmedya, internet ve bilgisayar teknolojilerinden azami derecede faydalanarak size gelişmiş raporlama ve istatistiksel analiz imkanı sunar. NTmedya tuttuğu raporları müşteri paneli üzerinden görüntüleyebilme ve inceleme imkanı sunar.
Reklamcılığın Yeni Nesli
Günümüz Dünyasında kaçınılmaz olan tek şey değişimdir. İnternet Teknolojilerinin gelişimiyle beraber tüm dünya global bir ağın parçası haline geldi. Artık dijital çağın içinde doğup, bilgi toplumu içerisinde büyüyen, kavramları çok hızlı tüketen, moda ve trendleri yakından takip edip yaşayan genç bir tüketici nesil var. Bu nesle de etkin bir şekilde ulaşmak ürün veya hizmetlerini satmak internet reklamcılığı ve medya ürünleri sayesinde mümkün olabilecektir.
Marka sadakatleri zayıf, kolaylıkla yeni ürün ve markalara adapte olan küçük yaşlarda kalplerine ve zihinlerine girilmesi gereken bu kuşak için pazarlamacıların sürekli strateji geliştirmeleri gerekmekte. İşte biz tüm yatırım ve çözümlerimizi bu gelecek ve yeni kuşak için yapmaktayız. Geliştirdiğimiz tüm çözümler ve yaklaşımları gelecek için yapıyoruz.
Ne Yaparız
NTmedya, Başta İnternet Reklamcılığı ve Sosyal Medya olmak üzere Medya Pazarlaması ve Çözümleri alanlarında çalışan bir ajanstır. Firmamız Google Adwords , Facebook Reklamları , Sosyal Medya Reklam ve Tanıtım Çalışmaları, Grafik ve Tasarım alanlarında uzmanlaşmıştır. Vereceğiniz Reklam veya Talepleriniz ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda başta Google, Facebook, Youtube vb. internet medyası ağlarında ağlarında yayınlanır. Böylece Başta Sosyal Medya Kanalları olmak üzere İnternette Hedef Kitlenize kolaylıkla erişebilirsiniz.