iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

Web Tasarım ve Geliştirme

İnternette var olmak da sonuçta başarılı bir internet sayfanızın veya web sitenizin olmasıyla mümkün olabilmektedir. NTmedya olarak yılların birikimiyle sektörde çeşitli şekillerde projeler geliştirmiş ve web tasarım çalışmalarında yer almıştır.

Web Tasarım
Uzmanlık, tecrübe ve bilgi birikimi isteyen bir çalışma alanıdır.  Doğru şekilde hazırlanmış bir web sitesi sizi ve firmanızı iyi tanıtacağı gibi rakiplerinizden ayrışmanızı da sağlayacaktır.  Kendi Sektörünüzde İşinizi ve Ürünlerinizi Doğru, Nokta Atışı, Müşterilerinize Odaklı Şekilde Sizi Anlatan Bir Web Sitesi Her Açıdan Yatırımınızın Karşılığını Verecektir.

Web Tasarımı yaparken dikkat edilecek öğelerden biri de Sitenin Google gibi arama motorlarında iyi bir konumda yer alabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmasıdır. Web Tasarımında NTmedya olarak Google gibi Arama Motorlarında yer almanızı sağlayan SEO Tekniği çalışmalarını sitenizde gerçekleştirmekteyiz. Tasarımda güncel Web Dilleri olan HTML5 ve CSS3 , JQUERY, PHP ve MYSQL gibi gelişmiş diller kullanılmaktadır. Bu da Sizin Sitenizin zaten yapım itibariyle diğer sitelerden önde olmasını sağlayacaktır.

Hakeza Günümüz Sosyal Medya Çağıdır. Sosyal Medyada paylaşım imkanı sağlamayan hiçbir site tam anlamıyla size fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle, NTmedya olarak Sosyal Medyada yer almanızı sağlayacak gerekli eklentileri web sitenize kurarız. Ayreten, Sitenizin tamamlanıp yayına alınması itibariyle Sosyal Medya Kanallarımızda paylaşarak ön tanıtımını da yaparız.

Tasarlanan Web Sitesi Sizin İnternetteki Yüzünüz ve Dükkânınızdır. Bu nedenle, Sizi Doğru Temsil Etmeli, Kurumsal ve Ciddi Bir Yüzü Olmalıdır.  Profesyonel Olmayan Ellerde sadece ucuzluğuna bakılarak yapılan web siteleri sizin atıl çöp yatırımınız olarak kalmaya mahkûmdur.  Bundan dolayıdır ki İşinin Ehli Ellerde Kurumsal ve Firmanızı tam yansıtan bir web sitesi tasarımı yaptırmanız çok önemlidir.

Bir Web Sitesini teknik olarak doğru şekilde yapılması işin bir yönü olduğu gibi diğer yüzü de doğru içeriklerle Web Sitesinin doldurulması ve güncel tutulmasıdır. Site Sahibi İşletmeyle ilgili Haber ve Yazıların, İşletmenin Sunduğu hizmet veya ürünlerin doğru şeklide Siteye girilmesi Sitenizden sonuç almanız açısından çok önemlidir.  Güncel ve İçeriği Dolu Siteler İnternet Arama Motorlarında Daha Önceliklidir. Her zaman için Güncel Siteler Daha üst sıralarda yer alırlar. Böylelikle Siteniz daha kolay bulunurlar ve Müşterilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Güncelleme & İçerik Yönetimi:

Eğer Siteniz çok eski veya altyapısı ömrünü doldurmuşsa, Sitenizin hem tasarım hem içerik açısından yenilenmesini tavsiye ederiz.
NTmedya bu konuda size yardımcı olacaktır. Gerek İçerik girişleri gerekse görsel yenilemeler konusunda Müşterilerimize yeterli desteği vermekteyiz.

Halihazırda, BursadaFirma.com Bursa İş ve Firma Rehberi, BursaDergi.com Bursa Haber Portalının İçerik Yönetimi ve Desteği Tarafımızdan Yürütülmektedir.

NTmedya aynı zamanda Bursa Sosyal Medya Derneği’nin Üyesi olup Derneğin Web Sitesinin de Yönetim ve Geliştirme Çalışmalarını kendisi yürütmektedir.

 .:TEKNİK ÖZELLİKLER:.

  CSS3 KODLAMA

  HTML5 ANİMASYON YAPIMI

  REKLAM BANNERLARI

  ÜYELİK SİSTEMLERİ

  DİNAMİK WEB SİTELERİ

  GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ

  WORDPRESS & PRESTASHOP SİSTEM

  SEO VE ARAMA MOTORU DESTEKLİ

  İSTATİSTİK & RAPORLAMA DESTEĞİ

Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde özel kodlama tasarıma sahip siteler tavsiye edilmektedir.