iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

Online Pazarlama Kampanyalarınızı Yönetiyoruz!

NT medya, Hızla gelişen Dijital Medya ve İnternet Reklâmcılığı alanında uzmanlaşmış bir reklam ve pazarlama hizmetleri ajansıdır. İnternete özel medya ve reklamcılık çözümleri geliştirmekteyiz. Artık herkesin bir Sosyal Medya Kullanıcısı olduğu dünyamızda bu alanı etkin kullanan işletmelerin piyasada rakiplerine göre daha öne geçeceği bir gerçektir. NTmedya size bunu sağlamak için çalışmaktadır.
Ana faaliyet alanımız Online Reklamcılık, ve Sosyal Medya Pazarlama Çözümleri geliştirmek ve Müşterilerimizin faydasına sunmaktır. Başlıca Arama Motoru Pazarlaması (Google Reklamları) ve Performans Reklamcılığı (PPC) alanları olmak üzere Banner Reklamcılığı, Rich Medya Çözümleri, Sosyal Medya Reklam ve Pazarlama çözümleri sunmak başlıca çalışmalarımızdandır. Firmamız, Google Reklamları olmak üzere başlıca reklam ağlarında reklamınızı yayınlama ve danışmanlık hizmeti sunmakla birlikte Facebook gibi Sosyal Medya kanallarında da Reklam Kampanyalarınızın yönetimini sizler için gerçekleştirir. Diğer İnternet Reklamları veya Pazarlama Kampanyalarınızın takibi, yönetimi ve raporlaması hizmetlerini sunar.
Özel Reklam veya Banner istekleriniz doğrultusunda planlama, tasarım hizmeti sağlayıp, medya uygulamaları geliştirmekte ve reklam kampanyalarınızın yürütülmesini sağlarız. NTmedya, müşterileri ve onların tüketici portfoyü için esnek çözümler geliştirmekte, doğru hedef kitleye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

İş hayatı ve İnternet Dünyası hız ve esneklik istemektedir. Farklı araçları, güncel şekilde kullanmak önemlidir. Pazarlama ve Satış Kampanyalarınızın devamlı olarak güncellenmesi, piyasadaki değişimlere ve müşteri tepkilerine göre yeniden düzenlenmesi gereklidir. Burada uzman ekiplerce çalışılması önemli olmaktadır.
NTmedya olarak gelişmeleri takip ederek son teknikleri hizmetlerimize yansıtmakta kararlıyız.
Güvenirlilik, dürüstlük ve samimiyet ana şiarımızdır.
Yılların verdiği tecrübe ve teknik konulardaki bilgi birikimimizle internet ortamında yürüteceğiniz pazarlama çalışmalarını rahatlıkla yönetebilir, işinizi geliştirmenizde size yardımcı olabiliriz.
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Reklam çalışmalarınız da sıkıntı mı yaşıyorsunuz. Online reklam, Google, Instagram, Facebook kampanyalarınız için Bizle iletişime geçin, Size yardımcı olalım.