iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

Sosyal Medya Kampanyaları

Günümüzde herkesin bir Sosyal Medya Kullanıcısı olduğunu kabul edebiliriz. Hepimizin vakit geçirdiği , kendi fotoğraf , özel anı veya aktivitelerini paylaştığı sosyal medya siteleri tüm dünya insanlarını buluşturan aynı anda herkesin birbirini görebildiği bir ortamı meydana getirmiştir. Bu interaktif ve canlı mecrayı kendi işletmesinin reklamı için kullanımı artık zaruri hale gelmiştir.

Sosyal Medyayı kendi tanıtımı veya müşterileriyle ilişkilerini geliştirmek amacıyla kullanan işletmelerin başarıyı daha kolay yakaladığı bir gerçektir. Burada başlıca Sosyal Medya sitelerinden olan Facebook’un “İşletme Reklamları”, “İşletme Sayfaları”, “Gönderinizi Öne Çıkarın”, “Video Reklamları”, “Etkinlikler” gibi uygulamalar aracılığıyla iş veya ürünüzün tanıtımı başarıyla gerçekleştirilebileceği gibi işletmenize müşteri de çekebilirsiniz. Hakeza Firmanızın Sosyal Medya Hesaplarının profesyonel biçimde yönetimiyle kurumsal itibar ve satış imkanlarınızı geliştirmeniz mümkündür.

NTmedya olarak, müşteri profilimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda farklı online reklamcılık çözümleri online medya uygulamaları sunabilmekteyiz. Talebiniz doğrultusunda Tasarım ve Grafik Çözümleri de üretmekteyiz. Firmamız Konusunda Uzman ekibiyle hizmetinizdedir.