iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

İnternet Reklamcılığı - Google, Facebook, Youtube diğerleri

Dakikalar içinde İnternette Reklamlarıyla öne çıkın! Google İlk Sırada olun, Facebook Zaman Tünelinde, Youtube Kanallarında ve diğer çok sayıda mecrada öne çıkın! Düşük Bütçelerle, Hızlı Etkin Başarılı sonuçlar alarak işinizi büyütün.

250TL'den Başlayan bütçelerle Google ve Facebook'ta Öne Çıkın.

Web üzerinden pazarlama mesajlarıyla müşterilerin ilgisinin çekilmesi ve satışları artırma herkesin kullandığı bir yöntemdir. İnternette dijital reklam çalışmaları, google ve diğer arama motorları sonuçlarındaki metin reklamlar -google ads-, banner reklamlar, sosyal medya reklamları ve toplu e-posta - mesajlar başlıcalarıdır.
İnternet Reklamlarının Avantajları;
En büyük avantajlarından birisi, bilginin ve içeriğin bölge ve zamanla sınırlandırılamaması ve hedef kitle odaklı olmasıdır. Dijital kanallar ve Sosyal medya platformları yepyeni çözümler sunmaktalar.

E-Ticaret siteleriyle Ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz. Desteğimizden Faydalanın!

Google Adwords ile Google Arama Motorunda işinizle ilgili aramalarda ilk sıralarda çıkın. Facebook Reklamlarıyla, herkesin kullandığı Facebook'ta sayfanızı, ürün yada hizmetlerinizi insanlara duyurun. Twitter, Instagram'da da benzer şekilde görsel veya ilanlarınız düşük bütçelerle binlerce kişiye ulaşsın. Youtube'da hazırlanacak video reklamınızı istediğiniz özelliklere sahip kullanıcılara gösterebilirsiniz. Haber Portallarında Banner reklamlarınız ile geniş kesimlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi için Bizimle iletişime geçiniz!

Kampanya Yönetimi - 100%
Google Adwords - 100%
Facebook Reklamları - 100%
Online Pazarlama & Mecralar - 80%
Grafik Banner & Tasarım - 85%
erzurumosmanlihaliyikama.com web sitesi tasarımı & alan adı hosting ve Google Ads hizmetleri sunuldu. Web Sitesi yönetim panelli olup firma...
Akmersan Sıhhi Tesisat ve Su Kaçağı Firmasının Web Sitesi yenilendi. Geçmişte Google Adwords çalışmalarını yürüttüğümüz müşterimizin Web sitesi, SEO...