İnternet Reklamcılığı

Dakikalar içinde İnternette Reklamlarınız Yayınlansın. Google, Facebook, ve mecralarda öne çıkın! Düşük Bütçelerle, Hızlı Etkin Başarılı sonuçlar alarak işinizi büyütün. Günümüzde İnternet üzerinden işinizin reklam ve pazarlamasını yürütmenin diğer kanallara göre avantajı çok açıktır.

Web ve internet aracılığıyla, pazarlama mesajlarının iletilip müşterilerin ilgisinin çekilmesi ve satışları artırma artık birçok firmanın kullandığı bir yöntemdir. İnternette reklam çalışmaları, arama motorları sonuçlarındaki metin reklamlar -google adwords-, banner reklamlar, sosyal medya reklamları ve e-posta - mesaj pazarlaması olarak örneklendirebiliriz. Tabii, farklı şekiller ve kanalları kullanarak ürün yada hizmetinizin pazarlaması da yapılabilir.
İnternet Reklamlarının Avantajları;
İnternette reklamın en büyük avantajlarından birisi, bilginin ve içeriğin coğrafya ve zamanla sınırlandırılamamasıdır. İnteraktif reklamcılık, reklamverenler için yepyeni çözümler sunarak, internette reklamı daha çekici hale getirmektedir.

Siz hala günümüzün en hızlı iletişim ve pazarlama aracıyla tanışmadınız mı!

Google Adwords ile Google Arama Motorunda işinizle ilgili aramalarda ilk sıralarda çıkın. Facebook Reklamlarıyla, herkesin kullandığı Facebook'ta sayfanızı, ürün yada hizmetlerinizi insanlara duyurun. Twitter, Instagram'da da benzer şekilde görsel veya ilanlarınız düşük bütçelerle binlerce kişiye ulaşsın. Youtube'da hazırlanacak video reklamınızı istediğiniz özelliklere sahip kullanıcılara gösterebilirsiniz. Haber Portallarında Banner Reklamlarınız ile geniş kesimlere ulaşabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi için Bizimle iletişime geçiniz!

Kampanya Yönetimi - 100%
Google Adwords - 100%
Facebook Reklamları - 100%
Online Pazarlama & Mecralar - 80%
Grafik Banner & Tasarım - 85%
Online Eğitim Danışmanlık Portalı Akedemi.com web tasarımı yenilenerek yayına alındı. Tasarım Grafik ve Kodlaması tarafımızdan yapılan Sitede PHP ve...
Soner Aksoy Giyim’e ait olan yönetim ve takip işleri tarafımızca yapılan galerisoneraksoy.com web sitesi yenilenerek yeni web tasarımı yapıldı....