iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

Neden NTmedya?

-NTmedya, Reklamveren’in internet üzerindeki hedef kitlesine en doğru erişimi sağlayacak online pazarlama çözümleri sunmaktadır.
-NTmedya, Tüm web teknolojilerini kullanarak hedef kitleyi tespit edip müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler geliştirir ve bunları kullanıma alır.
-NTmedya, Reklamveren’e sunduğu çözümlerle internet yatırımlarının geri dönüşlerini en üst düzeylere çıkarmaya destek olur. İnternet kampanyasını tek bir noktadan değerlendirme, yürütme ve raporlama hizmetlerini sunarak, maliyet ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek açısından avantaj sağlar.
-NTmedya, Türkiye'nin en kaliteli tüketici kitlesini hedeflemektedir. İnternet kullanıcıları yüksek alım gücüne ve sosyo-kültürel yapıya sahip olması nedeniyle İnternet reklâmcılığı birim kişiye ulaşma konusunda en ekonomik reklam mecrasıdır. Reklamlarınız, bireylere tek tek ulaşabilmesinin yanında, reklam süreci olarak da istediğiniz zaman ve bölge de istediğiniz bütçe kısıtları dahilinde yayınlanabilir. Bu avantaj ve özelliklerin bilincinde olan NTmedya, internet ve bilgisayar teknolojilerinden azami derecede faydalanarak size gelişmiş raporlama ve istatistiksel analiz imkanı sunar. NTmedya tuttuğu raporları müşteri paneli üzerinden görüntüleyebilme ve inceleme imkanı sunar.

Online Pazarlama - 90%
Sosyal Medya Yönetimi - 100%
Google Adwords - 100%
Web Tasarım - 90%
SEO - 80%
Yazılım - 80%

Sahasında uzman, web tasarım, grafik ve ilgili alanlarda yetişmiş ekibimizle ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.