iletisim@ntmedya.com 0224 254 6275

Kampanya Paketleri


Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda size özel hizmet destek paketi oluşturmaktayız. İş bazında veya Aylık sürekli destek çalışmaları yapabiliriz.

Özel ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Başlangıç
250
View
Icerik Yonetimi
3 adet Gorsel Hazirlama
1 adet Hesap Yonetimi
Başvurun
View
Teknik Destek
3 adet Hesap Yonetimi
Icerik Yonetimi
6 adet Gorsel Tasarim
View
Teknik Destek
Icerik Yonetimi
Grafik Tasarim Destegi
5 adet Hesap Yonetimi
Web Tasarım Desteği
Kurumsal
990
View
Teknik Destek
Sosyal Medya Hesap Yonetimi
Icerik Yonetimi
Grafik Tasarim Destegi
Google Adwords Yonetimi
Web Tasarım Desteği
Web Site/ Ürün Giriş Desteği
Başvurun

NTmedya, Müşterilerine her zaman için uygun bütçelerle pazarlama – satış kampanyalarına destek olacak çözümler sunar. Küçük işletmelere yönelik son derece düşük maliyetlerle sizde işinizi sosyal medya ve web kanallarında tanıtımını yapabilir, Cironuzu artırabilirsiniz.

250TL’den başlayan reklam paketlerimizle, Google veya Facebook’ta reklamlarınız ve kampanyalarınızı hazırlayıp yönetiyoruz. Web sitenizi tasarlayıp Google İlk sırada çıkabilirsiniz.

WEB TASARIM KAMPANYASI:
A- 400TL’den Başlayan Seçeneklerle, Web Sitesi sahibi olabilir ve sonrasında 250TL’lik İnternet Reklam paketi de dahil. Sitenizin Tasarımı sonrasında reklamınız yayına verilir.
B- 1000TL’den başlayan kampanyamızla Ürün tanıtım (E-Ticaret) sitesi sahibi olabilirsiniz. Tüm herşey bize ait. 250TL değerinde internet Reklam paketi de dahil.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel seçeneklerle hazırlanmış hizmet paketleri oluşturmaktayız. Talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

netmed@6